Uzun Bir Aradan Sonra

Uzun Bir Aradan Sonra

3 ay gibi bir süre olmuş yazmayalı. Aslında gerek iş dünyasına yönelik, gerekse gündeme dair o kadar çok konu birikti ki aklımda kaleme alınacak, bu 3 aylık periyotta maalesef fırsat bulup da bunları kağıda dökemedim.

Kısaca kendimden başlayacak olursam,

Şubat ayı itibariyle Boğaziçi Üniversitesinde doktoraya başladım. Mart ayında Royal Institution of Chartered Surveyors’a profesyonel üyeliğe kabul edildim. (MRICS) Mart sonunda burun ameliyatı oldum. Ben bu işte ustayım yarışmasına bu sene tekrar katıldım : )

İşle ilgili faaliyetlerimiz de yoğunlaştı:

Mall of İstanbul konutları ve ofisleri büyük oranda teslim ettik, avm’yi bu ay sonuna doğru açıyoruz. Torun Tower Haziran sonunda kiracımız Denizbank’a teslim edilecek. Torun Center yolu yarıladı, ancak bu yaz ciddi ivme kazanacak. Kiptaş Finanskent yakında başlayacak.

Ülke gündemi seçimle meşgul, biri bitti derken diğeri başlıyor. Fezlekeler, yargı kararları, yeniden yargılanmalar, atamalar, müzakereler derken yaza yoğun bir gündemle ancak bir o kadar ciddi risklerle giriyoruz. Ülke gündemi en az benim gündemim kadar yoğun ve sıcak : )

Evet, geri dönüş yazımı çok uzun tutmadım ancak en kısa zamanda yukarıdaki konularla ilgili detaylı yazmaya çalışacağım.

Selam ve sevgilerimle.

9 Mayıs 2014 – İstanbul

This entry was posted in Güncel Konular and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s