Balıkesir Üniversitesi Kariyer Günleri İMKG’16

Balıkesir Üniversitesi Kariyer Günleri İMKG’16

Geçen hafta Perşembe Balıkesir Üniversitesi’ndeydim. Oturum başkanlığını üstlendiğim panelde, Eczon Proje Yönetimi Kurucusu Biröz Biricik, Rönesans Gayrimenkul Eski İcra Kurulu Üyesi Arda Çotuk ve STFA İş Geliştirme Müdürü Emre Kıscacık’la 2.5 saati aşan panelde geleceğin mühendis ve mimarlarına geleceğe dair fikirlerimizi geniş bir perspektifte aktarmaya çalıştık.

Mühendislik biliminde üretmenin ve gözlemin öneminden, proje yönetim bilincinin mühendislere kattıklarına, yeşil binalardan performansa dayalı yapısal tasarıma, yerel olmakla global düşünmek arasındaki vizyon farkına, Türk mühendisliğinin ve müteahhitliğinin 40 yıldır geçirdiği aşamalardan yurtdışında EPC iş almanın önemine, yeni trend kariyer hedeflerinden endüstri 4.0 devriminin inşaata yansımasına kadar birçok konuyu keyifle dinleyicilerle paylaştık.

Bizler için son derece verimli geçen panele öğrencilerin sonuna kadar gösterdikleri ilgi bizleri oldukça mutlu etti. Bu vesileyle bizleri davet eden öğrenci kulübü başkanı, yardımcısı ve tüm üyelerine, organizasyonda görev alan tüm öğrencilere ve bizleri son derece güzel bir şekilde karşılayan Balıkesir Üniversitesinin değerli öğretim üyelerine burada teşekkürlerimi sunarım.

12 Mayıs 2016, Balıkesir

This entry was posted in Eğitim ve Konferanslar and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Balıkesir Üniversitesi Kariyer Günleri İMKG’16

  1. Öğrencilerimize olan değerli katkılarınız, tecrübe paylaşımlarınız ve sempatik tavrınız için bizler çok teşekkür ederiz.
    Biröz Bey’in Mühendislik tanımı aklımda kalan en önemli anektot oldu. Sizleri her zaman aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  2. İlknur KARAKOÇ says:

    Etkinliğimizde yer almanız, bilgi ve tecrübe paylaşımlarınız bizler için çok değerliydi Levent Bey.Ayrıca güzel düşüncelerinizi paylaşmanız da mutluluk verici. Sizi ve bu güzel panelin diğer kahramanları olan değerli Arda ÇOTUK,Emre KISACIK,Biröz BİRİCİK i dinlemek bizler için her zaman keyifli ve bilgilendirici olacaktır. Kendim ve ekip arkadaşlarım adına tekrar çok teşekkür ederim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s